| adrian207 a întrebat:

Unchiul meu mi-a propus sa-i dau loganul din 2007 1. 5dci laureat 80 000km pe un hyundai tucson din 2007 diesel cu toate dotarile si are 120 000km fara sa-i platesc nicio diferenta. Eu zic ca este o oferta buna.dar as vrea sa aflu cateva pareri despre aceasta masina mai ales de la cei care o detin. Multumesc!

7 răspunsuri:
| BlueR a răspuns:

Eu zic sa accepti, maxim! Nu compari japonezele cu Dacia. Si e din acelasi an.

| PurceluAtomic a răspuns (pentru BlueR):

De cand si pana cand e hyundai masina japoneza? Honda e marca japoneza, Hyundai e Coreeana pana'n maduva oaselor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu sunteti o familie care are placerea de a trage in teapa unul pe altul e o oferta foarte buna

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Schimbul ar fi in avantajul tau.Probabil unchiu vrea sa-si reduca din cheltuieli, pentru ca piesele de schimb si alte servicii pentru,, Hyundai,, costa mai mult.

| viotedy a răspuns:

E bun schimbul.mai ales ca-i cunosti masina-probabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vei schimba tu vei avea de castigat

| karsivan a răspuns:

In ambele masini incepi sa bagi bani... loganul este ma ieftin si mai rezistent. eu zic ca iei teapa, una este sa schimbi la logan piese alta e la hyunday. Intra pe pise de schimb si vezi.