| Ciprinol a întrebat:

Buna ziua am și eu o întrebare dețin un Ford focus an 1999si am o mare problema cu geamurile electrice pur și simplu nu mai funcționează nici nu se ridica nici nu coboara lumina din butoane este funcțională da nu se mai deschide nici unu pur și simplu sunt moarte toate 4. Mă poate ajuta cineva cu un răspuns la această problema? Îmi poate spune cam ce ar putea avea? Mulțumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Equipmag a răspuns:

Verifica sigurantele/releele si vezi daca e ceva acolo. Cam rar sa cedeze toate 4. Daca nu e de la sigurante ar fi bine sa verifici conexiunile electrice sa nu ai vreo intrerupere pe undeva.

| Ciprinol explică (pentru Equipmag):

Siguranțele sunt ok am să verific și restul de rele sa vad p schema mulțumesc foarte mult

| Equipmag a răspuns (pentru Ciprinol):

Succes cu masina! Cu placere!