| Mihai_Olteanu_1968 a întrebat:

Buna ziua,rog daca ma poate ajuta cineva cu o sugestie sau raspuns. Am o drujba Husqvarna 450, care dupa ce porneste sta putin la relanti fara a permite accelerarea, dupa care se opreste cu un rateu pe carburator. Multumesc!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo la service sa o verifice ei o fi defecta noi nu stim ce poate avea, nu avem drujbe si nu stim.

| ReddY25 a răspuns:

Carburatorul,ori trebuie schimbați segmenții, are 2 segmenți pe piston(e doar orientativ)