| вσмвση3ℓ a întrebat:

Sall. Cum se scoate carboratorul la o drujba husqvarna 240?
Nu vine benzina, deci nu porneste, sau porneste si se opreste imediat straight face

Urgent!

2 răspunsuri:
| Culiceanu_Liviu_1977 a răspuns:

O ai de mult nu ai un termen de garantie sa te duci de unde ai luat-o nu ai un prospect sigur daca scrii chestia asta mai pe larg pe net gasesti raspunsul

| вσмвση3ℓ explică (pentru Culiceanu_Liviu_1977):

Am rezolvat de cand am scris la 1 sapt. Era de vina filtrul ala de sta in benzina nu mai trecea prin el. Si de asta nu mai venea benzina si se oprea.

[Am uitat sa scriu aici, poate va fi si la altcineva de ajutor]