| LiviuNmt1993 a întrebat:

Buna ziua, vreau sa vand o masina dar nu pot da fiscal pentru ca am niste amenzi in jur de vreo 4600lei. As putea s-o vand fara fiscal daca respectivul o vrea? Ce ar trebui sa fac sa o vand?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amenda va creste pana iti pune proptire pe contul bancar. Ar trebui sa o platesti in rate

| Panamax a răspuns:

O vinzi ca piese. Daca o lasi pe numele tau, o sa-ti mai vina amenzi si de la urmatorii proprietari taxa de pod, rovinieta si altele.