| nestlebaby a întrebat:

Care considerati a fi un bun GPS pentru masina? eu am vazut acest Gps si cred ca e destul de bun la banii astia. daca il aveti careva, v-as ruga sa-mi spuneti parerea sincera.Ms!

4 răspunsuri:
| sincer a răspuns:

Mio sunt cele mai bune, am si sunt foarte multumit de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau un Tomtom

| Fredie a răspuns:

Salut. Eu nu am GPS, insa ma bate gandul sa mi iau unul. Am cativa amici care au Mio. Am inteles ca ar fi super ok la banii care ii dai pe el. Bye.

| nestlebaby explică:

Deci Mio ramane. oricum am ochit unul, mai ramane sa ma consult si cu sotul despre asta dar nu-i problema ca si lui ii plac Gps-urile astea.