| theROOcKsTArr a întrebat:

Care dintre cutiile de viteze 7g-tronic de la mercedes si steptronic de la bmw schimba cel mai repede fara sa simti vitezele?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai toate sunt facute sa schimbe la fel de repede, problema este de masina pe care le montezi si de cum sunt reglate pe aceiasi masina fiindca de exemplu aceiasi cutie este pe serioa 7 modelul 2008 si pe A8 modelul 2011 si un A8 parca dai cu el in stalp cand schimba vitezele, comparativ cu un seria 7 in care nici nu stii cand schimba. Problema este de cum sunt reglate nu de cutie!

| alexandru04 a răspuns:

Pai ce ne intrebi pe noilaughingnoi nu avem asa masini.cu 7g-tronic.sau BMw.suntem oameni simpli majoritatea care suntem pe site. daca daca aveam Mrcedes cu 7g-tromic sau Bmw nu mai eram pe tpu.eram pe sosele in excursii