| mihnea167 a întrebat:

Care este masina perfecta si la asta ma refer la consum, pret, conditii, etc.?

Răspuns Câştigător
| kurinkita a răspuns:

Masina perfecta e la fel ca femeia perfecta, nu exista.

Acum trecand la un raspuns mai concis, chiar nu exista, depinde de la om la om, cum se misca, cum arata, cat de costa sa o intretii, ce fel de toane are... masina, nu femeia...

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt zeci de modele care au preturi mici, condum redus si intretinere ieftina. depinde de tine care o alegi

| Sofer a răspuns:

Ca consum redus ar fi matiz sau un opel corsa c

| BiuL a răspuns:

Nu exista perfectiune.

| SasNetRomania a răspuns:

Masina perfecta este cea care ti-o permiti in functie de buget!
daca ai salariu de roman ia un logan second la 1.5 dci.
daca ai ceva mai mare salariu poti cauta un audi sau un vw de maxim 1.9 tdi, intretinere usoara, consum redus.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Dacia Logan 1.4 MPI cu aer conditionat.

| Kinezuul a răspuns:

Masini sunt multe, bani sa ai sa le cumperi

| bodyboss73 a răspuns:

Dacia e big grin

| vlad5214 a răspuns:

Iti garantez asta e masina perfecta:http://www.autovit.ro/volkswagen-golf-C31532896.html