| cristi13_1825 a întrebat:

Care este masina potrivita pentru un baiat mie imi place ff mult alfa romeo 147 si brera. Ce masina ziceti ca ar fi potrivita? funda

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Dintre cele 2 spuse de tine... BRERA.
Are ceva aparte si e o masina cu stil care intoarce priviri. Sigur nu te faci cu ea de raswinking

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cea mai potrivita este masina care iti place tie din cauza asta se si fabrica mai multe modele de masini fiindca atunci s-ar face doar o masina si am termina povestea!

| PetreConstanta a răspuns:

Lastun

| bkb300 a răspuns:

Un BMW ar merge dar un romeo cred car merge mai bine.

| mihaela_9946 a răspuns:

Un ferrari sau un lamborghini mi se pare ok

| razvano a răspuns:

Nissan 240SX sau Toyota Supra, Celica...acum nu stiu eu ce crezi despre ele