| anonim_4396 a întrebat:

Crezi ca merita sai ai o Alfa Romeo Giulietta? e buna masina?

Răspuns Câştigător
| sergiubest97 a răspuns:

Ce dracu tot vorbiti ba de rau? v-ati urcat cumva in ea? ati vazut ce beton ii? da ma, ia-ti un BMW, merge cat merge, se strica si.ce faci? dai 1000de Euro pe un far? mergeti la un showroom Fiat, vedeti o Giulietta si la interior, cereti niste detalii si apoi mai vorbim. sincer...nici mie nu mi-a placut cand am vazut-o pe net prima data. dar cand am vazut-o in realitate ii o "bestie" sensibila. si nu are rost sa mai vorbim de incredibila tehnologie: motor 1.8, 240 de CP. asa ca vorbiti dupa ce vedeti uhna in realitate!

| MoReTtA a răspuns (pentru sergiubest97):

Mersi sergiu...mai e de folos parerea tawinking

8 răspunsuri:
| sergiubest97 a răspuns:

Sincer.cea mai buna ii motorizarea 1.4 de 140 CP. si du-te la un showroom sa o vezi... te vei indragosti de ea imediat!

NOname
| NOname a răspuns:

Da, chiar! Cum?

| William a răspuns:

Te duce unde vrei.

| MoReTtA a răspuns (pentru William):

laughing e o masina! normal...

| MoReTtA a răspuns:

Aahahahah ce simptaic esti tu. Nu stiu de ce dar sunt fixata la maxim cu masina asta. Sincer nu stiu ce are de imi place asa mult. De ce zici ca e naspa? sad

| MoReTtA a răspuns:

La Megane are pr mamei...nu stiusad

| MoReTtA a răspuns:

Ahahahhah nici eu nu stiulaughing a mersbig grin