| me_5148 a întrebat:

Care este site-ul oficial dat de politie unde poti face chestionare auto? va rog, ajutati-ma!

52 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| Filipoiu_Iuliana_1985 a răspuns:

Drpciv

| Bogdan_Fabritio_1993 a răspuns:

Drpciv

| Arpad_Gabriela_Mihaela_1981 a răspuns:

Vreau sa fac chiestionare auto din saitul oficial dat de politie

| Palanciuc_Andrei_1994 a răspuns:

Dprciv

| Korodi_Alina_1986 a răspuns:

Chestionare auto categoria b

| Todea_Daniela_1980 a răspuns:

Buna am picat sala de 2 ori as dori sa fac chestionare de pe site oficial al politiei.ma puteti ajuta/

| Andrei919190 a răspuns:

Drpciv.ro dar mai bun e chestionareoficiale.com ca au fix intrebarile drpciv numai ca le poti obtine pe toate odata, nu cate 26 ca pe drpciv.

| Tunza_Tunza_Cristina_1970 a răspuns:

Nu stiu

| radu_2825 a răspuns:

Care este site-ul oficial dat de politie unde poti face chestionare auto? va rog, ajutati-ma!

| Criss_Simion_1979 a răspuns:

Drpciv.ro

| 5inci6ase a răspuns:

Site-ul oficial este http://www.drpciv.ro. Intra aici: http://www.drpciv.ro/info-portal/dlExamSignUp.do, creeaza-ti un cont folosind o adresa de e-mail si o parola si vei putea rezolva chestionarele online. Multa bafta! :)

| Lyly_Stoica_1970 a răspuns (pentru 5inci6ase):

Multumesc si su fac de pe drpciv.ro dar un stiam daca e bun