| anonim_4396 a întrebat:

Care-i cea mai buna masina la ora actuala dupa parerea voastra (si de ce?) pentru romanul de rand (adica cel cu un salariu mediu sau aproape mediu) la capitolul fiabilitate, consum, pret si intretinere? Zic sa luam in calcul si soselele pe care le avem ca nu suntem in Germania.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Logan pe gaz. ^_^

| Feitan a răspuns:

Ssangyong Avantaje: fiabile, garantie lunga (10 ani), spatioase, destul de calitative.
Dezavantaje: putere destul de mica (bine nu te gandii ca nu iti urca in rampa sau ceva de genul, zic ca se putea putin mai mult)

| L001 a răspuns:

Renault Kadjar 1, 5dCi nu cred că poți avea probleme cu el. Garda la sol 21cm consum 6, 7l la 100 și piese nu scumpe