| KINGPDA a întrebat:

Care motor de 2.0 diesel adica de 2000 cm, este mai rezistent si mai bun de pe audi sau bmw... Ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| nikon1996 a răspuns:

Depinde si de starea motorului, eu unul as alege bmw, fiindca bmw face toate masinile, numerul 1 pe piata

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Eu zic că cel de Audi.
BMW nu sunt chiar atât de fiabile cum le laudă posesorii, plus că sunt alergate, că așa se simt bine posesorii de BMW.
Audi sunt conduse în general de oameni cu mai mult bun simț și sunt în stare tehnică mai bună, chiar și la un număr mai mare de Km.

| aLeXsNs a răspuns:

Salut, asta depinde cat de forjat este si de calitatea pieselor, de exemplu, e o diferenta intre curea pe lant si curea de cauciuc, nah. Anul fabricatiei iar este, consumul, oricum toata lumea cand aude de bmw gata e si bun, nu conteaza, daca este forjata degeaba, sincer sa fiu eu mi-as lua un audi a 4 de prin 2005 disel cu vreo 6-7 mii euro, ''daca este in stare bna '' Audi frate ca bmw-urile aproape toate-s obosite. Bafta

| myrko a răspuns:

Depinde si din ce an e fabricat si eu unu as alege audi.

| raz1720 a răspuns:

Eu as alege audi