| Negreanu_Stefan_1997 a întrebat:

Ce consum are un motor de audi de 2.7 diesel?

Răspuns Câştigător
| ȘefuLaValută a răspuns:

La mers normal, clima si radio pornite pe distante medii consuma 11 in oras ceva mai aglomerat.La drum lung aproximativ 7-8 poate si mai putin.Cutia automata nu creste cine stie ce consumul si cifrele oferite de mine sunt pentru tractiune integrala(pe care o recomand.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde unde in oras, afara, depinde cum conduci samd

| BlackAngels20022000 a răspuns:

Depinde cat de vechi e daca e dupa 2006 consuma undeva la 6-6, 9l|km daca mergi normal.Si incearca sa nu calci pres des frana asta te ajuta sa nu consumi mult.