| Costin1996 a întrebat:

Cat consuma un FORD Mustang 1964?

4 răspunsuri:
| vlad93fcv a răspuns:

Versiunea de baza (cea de 2, 3 litrii) a fost cea mai economica dintre versiuni cu un consum de 10L/100km oras si 6, 9L/100km autostrada. Acum normal ca, consumul depinde si de starea in care se afla masina, motorizare, etc. deci poate varia!

| condreavaly a răspuns:

Soramea a avut unu'. consuma cam 25 maxim 30% dar cu a6-a la relanti consuma si 8-9 litri

| Sirimus a răspuns:

Cred ca iti trebuie o cisterna dupa tine dar nu stiu mai exact oricum nu se merita in Romania

| Teo199 a răspuns:

Mai degraba ia-ti un Ford Munstang din 2000 si ceva si il poti pune pe gaz.