| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa masina in care se plimba basescu?
dar ponta? (aia de teren)

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Nici eu...

ideea e ca sunt mult mai scumpe decat cele vandute la reprezentante.
o data ca au dotari premium, + alte chestii care se gasesc in mod normal ca optiuni, gen geamuri antiglont, sau mai stiu eu ce.
si in al doilea rand pentru ca nu le platesc din banii lor, ci din bani publici.
mereu exista manarii de genul in afacerile cu statul.
aviz de reinoirea parcului auto cu masini pentru parlamentari

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil dublu cat costa la reprezentanta, ca mai au gemuri antiglont sau mai stiu eu ce blindaje

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand so pus aia in ea, pretul este negativ!

| unprietenaproape a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ce spui

| anonim_4396 explică (pentru unprietenaproape):

Adica nu inteleg de ce ar fi basescu si ponta mai presus decat noi! Eu nu as da in niciun caz mai mult pe o masina doar ca s-a pliimbat ponta cu ea!

| Danzell a răspuns (pentru unprietenaproape):

Nici eu...

ideea e ca sunt mult mai scumpe decat cele vandute la reprezentante.
o data ca au dotari premium, + alte chestii care se gasesc in mod normal ca optiuni, gen geamuri antiglont, sau mai stiu eu ce.
si in al doilea rand pentru ca nu le platesc din banii lor, ci din bani publici.
mereu exista manarii de genul in afacerile cu statul.
aviz de reinoirea parcului auto cu masini pentru parlamentari

| MirelusRoxi a răspuns:

O gramada de bani, iti dai seama happy