| AllanClare a întrebat:

Cat costa o dacia logan pick-up noua din 2013?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ori noua ori din 2013?

| AllanClare explică (pentru suntserios):

Noua din 2013.Nu second.

| suntserios a răspuns (pentru AllanClare):

Si unde crezi ca mai gasesti o masina veche de 4 ani nerulata deloc?

| AllanClare explică (pentru suntserios):

N-am zis ca vreau sa cumpar.Chiar daca ar fi se mai fabrica pana in 2023, nu? Doar cat costa una noua din 2013?

| StefanCosmin a răspuns:

Nou nouta nu exista, daca vrei ia mai bine un logan pick up din 2016, un d asta sigur gasesti nou, dar unul din 2013 in absolut niciun caz, in cel mai bun caz are 55k de km

| AllanClare explică:

Voi sunteti nebuni? Nu ma intereseaza sa iau alte prostii de ale voastre. Daca stiti cat costa, spuneti. Daca nu, nu. Cele mai inutile raspunsuri primite vreodata.