| Tudor_George_1994 a întrebat:

SALUT TPU
Cam cat m-ar costa sa-mi pun proiectoare pe Dacia Logan?

5 răspunsuri:
| 2Low a răspuns:

Proiectoarele de ceata pentru Dacia Logan costa 150-250 lei/buc poate mai scump la un dealer autorizat.Dar poti gasi si mai ieftine la 50-60-70( lei online, nu stiu daca originale.Acum depinde cat iti ia si manopera la un service.
O problema a celor mai ieftine este sticla care este de proasta calitate si se sparge repede in comparatie cu sticla de la cele originale + riscul de a se topii becurile.(de obicei sunt Philips)

| Tudor_Viziteu_1989 a răspuns:

La un service autorizat undeva la 350 de lei. Depinde foarte mult daca vrei xenon, daca vrei proiectoare normale si de tipul service-ului in care mergi. Nu iti recomand sa te duci la service-urile Dacia pentru ca o sa te rupa la bani

| Tudor_George_1994 explică (pentru Tudor_Viziteu_1989):

Multumesc mult de tot pentru raspuns.