| cristymadaras94 a întrebat:

Cat ii un kit de vopsea ca mi-a zgariat cineva din greseala masina in parcare, sunt doar mici zgarieturi, cat ma costa daca ma duc la cineva sa imi faca sa nu se mai vada?

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cere-i asigurarea daca stii cine-i, daca nu las-o asa

| rocket a răspuns:

Vezi daca nu poti sa rezolvi cu vopsea din asta http://www.autofrontal.ro/product/vopsea

| VIP3r a răspuns:

Daca sunt zgarieturi fine cauta un marker pentru vopsea, se gasesc la majoritatea statiilor de alimentare, daca sunt mai accentuate nu prea ai cum sa le repari decat o revopsire a partii afectate, gen aripa, potiera, depinde de caz...
Eu am revopsit un prag vara aceasta, am dat 200 lei, e destul de mult, dar vopseaua veche a fost indepartata in totalitate, culoarea si grosimea noului strat a fost determinata pe calculator, am vrut o lucrare de calitate...
Acum depinde de caz, spor!

| catalin055 a răspuns:

Dai un polish mai bine daca nu este asa rau zgariata eu am dat la polis 100 lei si a iesit foarte ok tot la fel aveam zgarieturi pe ea bafta

| Promiseland a răspuns:

Daca zgarieturile nu sunt oarte adanci poti incerca un polish.Nu stiu sa iti spun exact cat costa, preturile difera si sunt in functie de suprafata de polishare. Oricum scapi mai ieftin decat daca ai vopsi o piesa intreaga.