| Maxx23 a întrebat:

Ieri (duminică) eram la Lidl în Ungaria și parcam mașina. Când am ieșit de la Lidl, am găsit zgârieturi mici la mașină, mai exact la ușa șoferului. Nu îmi venea să cred că mi-a zgâriat cineva mașina. Ce sa fac? Cum pot să acopăr zgârieturi? Sunt soluții? Sunt mici zgârieturi dar nu se văd tare

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu o solutie de zgarieturi mici se duce. Magazin de chestii pentru masini sau online - era invidios ca esti roman de ti.a zgariato ungur prost

| Maxx23 explică (pentru mgtow):

Știu. Trist. Îmi venea să plâng ca nu i-am făcut nimic prostului ca să îmi zgârie mașina. Trist cu lumea!

| darrio2007 a răspuns:

Se mai intampla, mai ales in parcare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poți incerca un polish profi

| Maxx23 explică (pentru suntserios):

E bun polish ul?

| mgtow a răspuns (pentru Maxx23):

Daca e zgarietura mica se duce dar la aia puternica trebuie colantare sau revopsire. Poti colanta doar bucatile vopsite si masina va arata ca noua

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Apelează la cineva care face polish.

| xerxes1 a răspuns:

La Lidl se duc doar morti de foame invidiosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masina are numar de Romania? Atunci se explică.