Întrebare recomandată | saftaiiustin a întrebat:

Cate intrebari sunt si la cate trebuie sa raspunzi corect cand dai legislatia auto inainte sa incepi orele de condus?
Am auzit ca la 15 din 26

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

22 ca la examenul adevarat

| anonimg a răspuns:

Dosarul pentru examinare teoretică și practică nu îl poți depune dacă nu ai în el dovada că ai făcut numărul de ore de teorie și practică.
Examenul teoretic se va susține primul, și ți s-a spus de către Denisa (și merită fundă) că trebuie să răspunzi corect la 22 de întrebări din totalul de 26 într-un interval de 30 de minute.
Examenul practic îl dai numai dacă îl vei lua pe cel teoretic. Trebuie să știi ziua și ora când îl vei susține pe cel practic. Ți se va spune numai dacă vei lua sala.
Succes!

| Denisa0954 a răspuns (pentru anonimg):

Nu, nu, tu meriți funda. Eu n am stat sa i explic, nu mi-am dat seama ca nu stia faptul că întâi trebuie sa faca orele de teorie si practica si apoi sa se inscrie pentru sala

| anonimg a răspuns (pentru Denisa0954):

Ba nu! Tu meriti funda pentru ca tu i-ai raspuns concret, dar si mai repede! happy

| Denisa0954 a răspuns:

22 din 26