| ImLost a întrebat:

Am inceput scoala auto si am inteles ca pana nu termin legislatia nu pot incepe orele de condus. La legislatie trebuie sa fac un chestionar cu 22 de puncte pentru a putea incepe orele de condus? Si am voie doar la un chestionat pe sedinta? sau fac cate vreau?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ai inteles bine. Nu ti se pare normal ca atunci cand vei fi la volan sa trebuiasca sa stii ce sa faci cand intalnesti un semn? punctul de plecare e OUG care o mananci pe paine si apoi chestionare. Baza ramane ca vei invata si vei face si acasa invatare OUG si chestionare. Iar la ore vei avea posibilitatea sa primesti si explicatii la ce nu intelegi. Succes!

1 răspuns:
| ExprimareLibera a răspuns:

Poti învăța liniștit și acasă, nu e neapărat să mergi la legislație, dar faci cum vrei.