| Skrayf a întrebat:

Ce carti despre mecanica auto/ motoare sau pentru cineva pasionat de masini stiti?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi intr-o librarie, sa vezi ce carti au despre domeniul auto.
Daca vrea sa invete ceva 'meserie', si are o masina la el in familie, ai putea sa cauti un manual de service pentru modelul respectiv, insa de multe ori pretul acestor manuale e mare.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce anume vrei sa inveti? Mecanica, sau 'critica' generala?

| Skrayf explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Vreau sa fac un cadou unui prieten caruia ii plac masinile si felul cum fonctioneaza si vrea sa afle mai multe.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Skrayf):

Cred ca cel mai bine ar fi sa mergi intr-o librarie, sa vezi ce carti au despre domeniul auto.
Daca vrea sa invete ceva 'meserie', si are o masina la el in familie, ai putea sa cauti un manual de service pentru modelul respectiv, insa de multe ori pretul acestor manuale e mare.