| IOH a întrebat:

Ce face un Tehnician in transporturi?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Absolut nimic!
Și eu m-am pricopsit cu titlul ăsta cu ceva ani în urmă și te asigur că este complet inutil.
În mod normal, tehnicianul se ocupă cu întocmirea contractelor de transport și cu buna funcționare a unei companii de transport, dar cum asta o poate face și patronul, nu este nici un motiv pentru a plăti un tehnician să dea o semnătură în locul lui, plus că sunt și foarte puține firme de transport în țară.

| ChiforAlin a răspuns (pentru 0rlando):

Ai dreptate in sine,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, normal doar traim in ROMANIA nu. peste 5000 de ani o sa apara si pentru Tehnicieni niste locuri de munca

2 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

tehnicianul se ocupă cu întocmirea contractelor de transport și cu buna funcționare a unei companii de transport