| anonim_4396 a întrebat:

Ce mașina de taxi recomandați? Un prieten ce este la facultate in București vrea sa se apuce de taxi, dar doar o perioada de 3-4 luni, pentru a face niște bani, in momentul de fata are un buget de 6000€ cu care vrea sa își cumpere o mașina pentru el, dar sa o folosească și ca mașina de taxi in următoarele 4 luni, ce mașina recomandați?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu, dar ți s-a spus mai sus. Nu mai avea rost să repet. I-aș fi recomandat tot Logan. happy
Dar dacă îi mai trebuie doar mașina, ce ză zic, bravo lui, să aibă success și parte de clienți civilizați!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa fie de 5 usi si sa aplice la uber. Nu are nevoie se nici o licenta de taxi sau atestat.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Are licența taxi?
Alte detalii, aici:
http://romanialibera.ro/......sta-228134

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Are totale documentele necesare pentru a se apuca de munca, mașina mai lipsește și implicit echipamentul de Dotare, însă eu am întrebat altceva...

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Ai o fundița in plus acum laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu, dar ți s-a spus mai sus. Nu mai avea rost să repet. I-aș fi recomandat tot Logan. happy
Dar dacă îi mai trebuie doar mașina, ce ză zic, bravo lui, să aibă success și parte de clienți civilizați!

| BlueDark a răspuns:

Dacia Logan(model 2015 SH)

| anonimaalee29 a răspuns:

Logan...sau daca vrea altceva, un Opel Astra sau Vectra ar fi bun.