| Flavius_Stanciu_1996 a întrebat:

Ce masina imi recomandati care sa o folosesc 4-5 ani fara sa investesc asa multi bani in ea? Ceva pana in 3500 euro, an 2004-2006...

9 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Eu mi-as lua un Volvo s60. Sa fiu mai diferit x]

| Superior a răspuns (pentru 393Dan):

Arata foarte bine acel Volvo!

| 393Dan a răspuns (pentru Superior):

Mersi, tu ce ti-ai lua?

| Superior a răspuns (pentru 393Dan):

Nu stiu ce sa zic, dar iti pot spune o lista :
Volvo s60 (l-am adaugat acum, e simpla dar arata foarte dragut)
Audi TT (mica si rapida)
Bmw Z (imi place design-ul)
Alfa Romeo 159
Dodge Avenger (masiva)
Lexus IS IS300 (frumoasa)
Mitsubishi Lancer (spatioasa si cu potential de tuning)
Skoda Rapid (cand m-am nascut, mama a fost adusa la spital cu o Skoda prin 2000-2001 + mamei mele ii place skoda mult)
Toyota GT86/Subaru BRZ/Scion FRS (iubesc masina asta)
Honda S2000 (imi place la nebunie cum se tuneaza)
Nissan 350Z
Daca as castiga la lotto...
MCLaren F1
Lamborghini Murcielago
Lamborghini Aventador
Aston Martin Vantage
Nissan GTR
BMW i8

| 393Dan a răspuns (pentru Superior):

Oho, vad ca-i gandita bine lista asta. Cateva din ele imi plac si mie foarte mult. Tin minte cand inca jucam Need for speed underground, Mitsubishi Lancer era preferata mea. Eu daca as castiga la lotto mi-as lua un Ferrari Spider, imi place designul, cum suna si cam tot la ea.

| Kogaion a răspuns:

In primul rand, evita masinile din Bulgaria. Orienteazate dupa ceva de la VW/Skoda, sunt foarte durabile si pielese sunt ieftine.

Răspuns utilizator avertizat
| Duți_Duți_1995 a răspuns:

Un audi A4 ar fi ideal, duce mult ( ajunge la 400k km) iar piesele de schimb sunt ieftine.E comod si frumos :)

https://www.marktplaats.nl/......-2004.html

| Florin_Razvan_2002 a răspuns:

Am vazut pe olx un Audi TT la 4000€ daca te intereseaza, eu zic ca merita+are o stare foarte buna