| ionut123K a întrebat:

Ce mașină recomandați pentru o persoana înaltă (1.90-1.95)?

8 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cu siguranta o masina tip SUV
Ce filme au unii in cap cu masini sport, la care la +1.80 dai cu capul in plafon
Revenind masina o alegi in functie de buget in primul rand iar apoi testezi, drive test, ca sa vezi daca ti se potriveste din acest punct dr vedere, al inaltimii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Multi tipi inalti conduc VW Polo si alte banchete pe roti, deci alege ce vrei.
Eu am avut Opeluri Vectra, masini cu scaunele foarte joase; imi ramanea foarte mult loc de la cap pana la plafon. La fel e si in Golf 5, Passat, etc.

| Holiday a răspuns:

Mercedes Clasa G.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trabant

| vlllaaddd a răspuns:

Tico sau matiz
glumesc.

orice masina e buna daca poti ajunge in siguranta la pedale si nu te incurca nimic

| BalkanGains a răspuns:

O masina inalta, tip sport, pentru baietzyi musculosi cand merge la mare :B

| kalasnicov32 a răspuns:

Una pe benzina sau diesel, musai electrica sau hibrid.Rosie.