| Fr3dy a întrebat:

Salut Tpu.Peste o luna fac 15 ani si am 1.68-169,si as vrea sa stiu daca am sanse sa ajung la inaltimea de 1.90-1.95.Nu sunt dezvoltat,adica vocea mea este inalta,subtire, sunt slabanog. Fara sa fac baschet sau inot.Fratele meu are 17 ani si are 1.93-194.Multumesc.
Daca nu o sa ajung la inaltimea dorita, care va fi inaltimea mea corespunzator inaltimii mele actuale?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii incep sa cresca mai tirziu. Daca fratele tau mai mare are deja 193cm, ai toate sansele sa-l ajungi, chiar sa-l intreci. Pina la 21-24 de ani vei tot creste.