| decembrie2010 a întrebat:

Ce motto as putea sa pun la o firma de vanzari autoturisme?

7 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Fiare vechi dam, fiare vechi luam.

| OMEGALIN a răspuns:

Ce tip de autoturisme? Adica, e specializata pe un anumit tip firma sau ce modele aveti?

| decembrie2010 explică (pentru OMEGALIN):

Vanzari -cumparari auto second hand, toate marcile

| OMEGALIN a răspuns (pentru decembrie2010):

E mai greu asa...Nu am idei chiar acum, dar o sa continui sa ma gandesc si in caz ca imi vine ceva interesant o sa te anunt happy
Cat de urgenta e treaba?

| decembrie2010 explică (pentru OMEGALIN):

Nu este urgent..., cu cat mai repede cu atat mai bine, multumesc

| OMEGALIN a răspuns (pentru decembrie2010):

Problema e ca eu consider ca fiecare firma trebuie sa aiba ceva aparte, ceva unic, gen ceva ce sa o reprezinte.Iar acest motto ar trebui bazat pe acel lucru.Aceasta firma are ceva ce sa o faca aparte sau vreun lucru unic sau cel putin rar legat de ea?

| BeSmart17 a răspuns:

Numele tau de familie's+moto/auto(leoca'smoto)