| Laura_6219 a întrebat:

Buna creau si eu un motto pentru o firma de masini plz dau funda!

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde cu ce se ocupa firma de masini! Daca este de intretinere, de tuning, de vanzari, de dezmembrari si asa mai departe si depinde si de numele firmei. Ai grija sa nu fie deja rezervat cu drept de autor ca ai de platit intre 30.000 si 2.5 milioane de euro pentru asta in functie de car de mare a ajuns acel moto daca este deja inregistrat!

| Laura_6219 explică:

Vreau*

| Laura_6219 explică:

E o firma la scoala Power and Speed se ocupa cu vanzari de masini