| Geocap a întrebat:

Ce parere aveti de Chevrolet Aveo 5 usi motor 1.4 8 valve 200 in bord spuneti-mi si mie despre piese daca sunt scumpe consumul la 100 de km am una dar nu stiu mai nimic despre ea happy

3 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Mai as spune ca e o masina buna si ieftina, la piese nu stiu. Dar la NCAP dezastru abia a luat 2 stele, insa a aparat mai bine pietonii si copii ce se aflau in spate, si loganul a luat 3stele. Ia-ti logan pentru siguranta ta.

| TotEu_8405 a răspuns:

Piesele sunt destul de ieftinehappy
Eu nu mi-as cumpara aveo din cauza sigurantei
Consuma cam 7-8 in oras 5 in afarahappy

| Sofer a răspuns:

E cam micuta mai bine e intr-un golf.