| verbal a întrebat:

Ce parere aveti de daewoo cielo, espero(consum, piese, aspect)?confuseddaewoo mai produce piese pentru aceste 2 masini?

Răspuns Câştigător
| olixandru a răspuns:

Bmw este ok dar eu sunt fan vw asa daca ma intrebi pe mine asta as alege vw, 6 lei litru ai dreptate cu 2200 lei poti pune o instalatie pe gaz 3 lei litru de gaz, matiz este ok, eu in locul tau as alege una din marcile vw sau bwm dar anul de fabricare al masini sa fie dupa 2000.

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pentru espero nu se mai produc telescoape, decat after market, pe original nu, pentru Cielo gasesti absolut orice piesa, piata este foarte mare, dar consumul este extrem de ridicat si nu exceleaza la capitolul fiabilitate!

| olixandru a răspuns:

Salut, eu am avut un magazin online de piese auto, si gaseam majoritatea pieselor pentru daewoo, espero si cilo, dar aceste 2 modele sunt depasite, mai bine te-ai gandi la un golf 3 sau un bmw din 95 chiar daca sunt mai vechi, iti spun sigur ca sunt mai bune, iar diferenta dintre piese daca sunt after market pretul este cam acelasi pentru modelele enumerate de mine si de tine mai sus.

| verbal explică (pentru olixandru):

Asi dori un bmw dar nu ma tine buzunaru pentru benzina sad6lei litru) dar m-am ganditi la un VW vento big grin nu e diferenta mare de golf 3 thinking mult mai spatioasa big grinbig grin:big grinbig grinbig grinsau ce zici de un matiz?(consum si piese )

| olixandru a răspuns (pentru verbal):

Bmw este ok dar eu sunt fan vw asa daca ma intrebi pe mine asta as alege vw, 6 lei litru ai dreptate cu 2200 lei poti pune o instalatie pe gaz 3 lei litru de gaz, matiz este ok, eu in locul tau as alege una din marcile vw sau bwm dar anul de fabricare al masini sa fie dupa 2000.

| negru30 a răspuns:

Sunt pe stoc