| BabyWL a întrebat:

Ce parere aveti depre noul Ford Fiesta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arata bine dar ce nu-mi place e forma care o are volanul unde e airbagul ma refer

| vigome a răspuns:

Foarte frumoasa, dar ca un sfat, daca vrei sa iti cumperi o masina de acest gen, uitate bine si la noua ibiza, de la seat, parca merita mai mult sa te indrepti catre ea. Oricum e chestie de gust dar sunt si ceva diferente intre ele. Eu personal, desi imi place noua fiesta, as alege ibiza. Mai ales daca esti fata si rosie, e superba. Tu alegi, bafta!

| cornel a răspuns:

Eleganta, agresiva, frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urita rau, cu spume, hidoasa. De ce? In dorinta de a intra mai bine pe piata europeana au trecut la forme mai " cerute '", " europene " si si-au stricat modelele.
Fiesta care era o masina ok si foarte simpatica, cu o linie inconfundabila a ajuns ce a ajuns, Focusul Mk 1, idem, ba mai mult a schimbat si acel bord extraordinar de frumos si l-a inlocuit cu unul drept hidos, Mondeo Mk 3, dintr-o masina cu forma clasica de limuzina, l-a facut o porcarie ciudata... Pacat. Si-au stricat masinile, trebuiau sa pastreze linia. ( adolf )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dincolo de "e frumoasa/nu-i frumoasa" ti-as raspunde asa: e masina anului 2010 in Romania/tocmai a depasit vw golf la vanzari in europa/ a luat 5 stele din 5 la Euro NCAP (o performanta pentru clasa ei)/la fel, 5 stele din 5 de la jeremy clarkson (top gear), de asemenea, o performanta (google it). in rest, daca vrei pareri dpdv looks, fiecare e un judecator. trebuie sa-ti placa tie. @all - nu lucrez pentru ford. sunt fan masini japoneze, am o toyota si un nissan. dar daca ar fi sa imi iau o masina din clasa supermini maine, nu m-as gandi de 2 ori, as alege fiesta.

| ELD a răspuns:

Foarte frumoasalove struck

| Bianca1997 a răspuns:

destul de misto masina desi mi se pare cam micuta in fine nu conteaza e draguta

| andreimihai96 a răspuns:

Pretty cute