| CriS_9436 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care asculta hip-hop prin oras in masina? (intrebare in special pentru baieti)

Răspuns Câştigător
| estera_5905 a răspuns:

Nu am o parere proasta pentru ca ma aflu si eu pe lista acelor fete:d sooperb e foarte misto mie imi place multhappy si cu muzica la maxim...bestial:*

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ca le place distractia.

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Tiganie. In masina muzica se asculta la un nivel normal, cat sa nu auzi motorul si orice gen, dar daca dai "tubu" tare esti mai rau decat "cocalarii" cum ziceti toti acum. Asculti hip-hop si ai benzina de 20 lei in rezervor laughing)

| boooooring a răspuns:

Mijto :X

| Cromasston a răspuns:

Circulam legal, c-am auzit ca e la moda
Cu muzica blana si cu fete pe capota
Conduci prudent? Noi deja ne-am consolat
Nici unu dintre noi n-o sa moara-n pat
...deci.e super! dar asta nu ziua in amiaza mare, cand orasul e plin, si oamenii inteleg ca esti cocalar. Dar noaptea... e super ok!

| sergiu_4172 a răspuns:

Fiecare se simte bine in felul lui. Pun pariu ca cei care zic ca e "cocalaresc"sa asculti muzica tare, rup cand nu prea e populatie.
Eu unul ma simt super bine cand ascult muzica tare, vant si viteza. Atata timp cat nu sunt manele sunt PRO!

| estera_5905 a răspuns:

O parere buna deoarece si eu ma aflu pe lista de fete sa zic asa...si eu asc muzica hip-hop in masina,,, e misto,,, mai ales cu muzica la maxim bestial...:*

| myrazvy a răspuns:

Pitipoance made romania.

| Sofer a răspuns:

Fetele care asculta rap sunt fete frumoase cum s-ar spune laughing Imi plac astfel de fete au o personalitate aparte iubesc muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Sa fie mai atente la drum.Si sa mai lase baietiichatterbox Pentru din cauza lor se intampla multe accidente pe aici prin oraschatterbox[deh soferite cu "experienta"laughing]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa au gustul lor si daca le place asta e eu ascult manele in masina sau muzica din anii 80, 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e rautongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cele mai tari fete sincer