| Ioana_Deea_1998 a întrebat:

Asta e mai mult pentru baieti...Ce parere aveti despre fetele care asculta rap?

6 răspunsuri:
| William a răspuns:

Faptul ca ascultati rap nu va face cu nimic mai interesante si nici mai respingatoare.

| T0T a răspuns:

Niciuna.

| Deaad a răspuns:

Nu am nicio parere diferita fata de cele care asculta pop sau rock sau clasica.
Muzica este ultimul criteriu dupa care imi fac o parere despre cineva.

| Cσcσ a răspuns:

Fara suparare dar eu zic sa asculti muzica rap pentru ca iti place, nu pentru a impresiona baietii.

| Sportfreak a răspuns:

La prima vedere, ca sunt mai baietoase, poate ca injura mai mult, un pic mai agresive, nu sunt asa de feminine, nu se imbraca neaparat feminin. Asta e parerea mea, nu ma intreba de ce pentru ca nu stiu.

| Alt a răspuns:

Fiecare gen muzical care te atrage iti dezvaluie personalitatea. "Esti ce asculti".