| anonim_4396 a întrebat:

Asta e o intrebare pentru baieti happy. Ce parere aveti de fetele care asculta rap?

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Conta odata si pentru mine ce fel de muzica asculta o femeie, acum mai mult imi pasa de felul cum gandeste, cum se imbraca.Nu prea m-as vedea langa o duduie cu blugi rupti, dar cum e vorba aia 'never say never' so, intelegi ce zic.Eu sunt mai cu capu pe pamant, oricum unde loveste destinu, degeaba ne zbatem laughing

| LonelyLoner92 a răspuns:

O parere tare de tot.

| RAY a răspuns:

Nu cred ca asta o face cum mi-as dori eu sa fie partenera mea desi imi este indiferent ce asculta

| corbulalbrosu a răspuns:

Exact la fel ca si una care asculta folk.

| OldSoul a răspuns:

Bravo lor, si eu ascult rap, nu vad ce ar fi gresit, personal chiar mi-ar placea ca o fata cu care interactionez sa asculte rap.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca este foarte speciala. Este ca la un raspuns tampit ca asta te asteptai? Este? Ce muzica asculti, mare branza. Conteaza alte chestii.

| UnicornFericit a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ok.Mie imi plac fetele care asculta rap, am pus intrebarea asta sa vad ce parere au alti baieti despre aceste fete. Pentru mine conteaza ce muzica asculta fata de langa mine, nu e ceva primordial dar conteaza. Calmeaza-te frate

| UnBroken2016 a răspuns (pentru UnicornFericit):

Eu sunt foarte zen amice. M-am saturat de intrebari tampite de la oameni care vor sa le spuna altii cati de tari sunt ca asculta nu stiu ce muzica sau fac anumite lucruri. Vrei sa vezi una care mai are putin si face infarct :))? Intra aici si razi si tu.

http://www.tpu.ro/......ine-cu-el/

Prosti, prosti peste tot.

| Kaℓi a răspuns (pentru UnBroken2016):

Wow... cred ca aluia ii e frica sa o conduca acasa, de fapt happy

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kaℓi):

Interesanta observatie, la asta nu m-am gandit rolling on the floor.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Kaℓi):

Totusi, ma mir ca exista unul mai nebun ca ea cu care sa iasa. Asta da minune. Pana la urma vorba ° exista cineva pentru oricine ° e adevarata

| Kaℓi a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ce vremuri traim.
Nici virginele nu mai sunt ce-au fost!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai mature, mai cu picioarele pe pamant, si mai sensibile, daca asculta pentru ca asta simt, nu ca sa para mai altfel.

| Rootkit a răspuns:

Fete şmechere.

| Sportfreak a răspuns:

Ca nu sunt feminine.

| Edy1010 a răspuns:

Ca acele fete joaca si League Of Legends big grin