| Ad3yana a întrebat:

Ce parere aveti despre nissan 350Z? este o masina buna, consuma mult, etc.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pentru drumurile din Romania nu este deloc buna. Are o garda mult prea joasa si ai de bagat minim 5000 pe an in ea daca vrei sa o folosesti zi de zi, consumul exagerat de mare, cu benzina din Romania mai schimbi si cate un injector, o pompa fiindca este o masina pretentioasa cu benzina, in Bucuresti ambreaje si discuri de frana anual o sa schimbi probabil fiindca sunt modele raicing pe ea cele stock si... nu prea le placa sa fie utilizate des. Prefera o utilizare mai brutala dar rara ca sa aiba timp sa se raceasca, nu recomand asa ceva in Romania dar... este alegerea ta. Daca vrei ceva sport, raicing sau pentru drift este ok, daca o vrei ca masina de zi cu zi. chiar nu recomand!

| Florin6326 a răspuns:

Ar fi mult de scris asa ca mai bine...http://www.topgear.ro/masini/verdict/nissan-350z

| Skylar a răspuns:

Probabil cea mai tare masina pe care am vazut-o pe pista, si da, ce crezi ca e logan sa consume 5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O buna

| Predat0r a răspuns:

Masina frumoasa, scumpa si consum mare

| Ad3yana explică:

Multumesc tuturor pentru raspuns...