| alexcata a întrebat:

Cum modelez masina cand imi instalez nfsu2 imi da nissan 350z
cum modelez

3 răspunsuri:
| Bisquit_3690 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa faci in cariera cat mai mult ca sa iti deblocheze cat mai multe dar in general o masina o poti "modela" in meniul quick race dupa ce iti alegi ce fel de cursa vrei iti va da sa iti alegi masina undeva la mislocul ecranului sub masina iti ba aparea un buton pe care va scrie customize dai click pe el si acolo vei intra in "modelare"laughing. eu te sfatuiesc sa incerci sa faci cariera pentru a ava at mai multe masini si kit-uri deblocate de asemenea mai exista si varianta descarcarii unei salvari cu jocul terminat de pe net.Acuma depinde numai de tine.Mult succes

| alexcata explică:

Numi da

| alexcata explică:

Ca nu mi da am incercat toate modurile