| SyBy92 a întrebat:

Ce parere aveti despre Vw Golf 5 si Opel Bertone Cabrio. S-ar merita luate din alta tara sau de la noi. Si de ce, Funda!

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Golf 5 nu merita luat de nicaieri.
Astra Bertone merita luata din alta tara, daca iti permiti una buna, nu una alergata de cati tineri low budget-racers.
In tara nu prea gasesti Bertone bun, ca la noi nu si le-a permis prea multa lume aici, iar care au ajuns la mana a 2-a, sunt din alea alergate de alti tineri, cum am zis... Si bineinteles, prost intretinute.

1 răspuns:
| Serban_Albu_1994 a răspuns:

Marca wolkswagen a decazut dupa 2005.La firma la care lucrez exista si golf 5 si Passat.sunt niste rable in care noi angajatii ajungem sa bagam bani din buzunarul propriu. wolkswagen clar nu.Astra bertone nu prea gasesti multe in apele lor.