| Cristian7991 a întrebat:

ce ziceti de un Opel Astra Cabrio 2.2 Bertone cu 147 cai si inmatriculata ro iar ca optiuni: piele, jante aliaj, A/C si incalzire in scaune la un pret de 4000 euro. Merita banii

Răspuns Câştigător
| BMadalin1992 a răspuns:

DAA! Normal.Eu am un Opel Astra 1.4 TWINPORT 110 CP 2010 5 trepte cu radio-cd, A/C geamuri electrice fumurii jante normale, subwoofer pe Romania am dat 3500 euro. Avea 2547 Km parcursi. Sfatul meu e sa o iei. Opel Astra sunt foarte bune, sunt sport si nu consuma mult.

4 răspunsuri:
| niculita4tpu a răspuns:

Eu zis ca e super tare, sa profiti de ocazie. Totusi ai grija sa nu fie prea buna ca sa fie adevarata. Ia un expert care s-o verifice, inainte s-o cumperi

| Braunion a răspuns:

Nu.