| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce pot face sa invat mai repede de permis? :d

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa incepi deja.Nu sa stai pe aici pe tpu.Fiecare invata in felul sau.Degeaba ti-as spune cum. Poate nu iti place.

| raluk27 a răspuns:

Citesti o data legislatia, cap coada. Apoi iei cartea cu teste si le lucrezi integral (pe cele de la categoria B, ca pentru asta presupun ca vrei sa dai) de 2-3 ori. Te verifici cu raspunsurile de la sfarsit. La examen sunt intrebari ca cele din carte. In concret, nu ai ce invata, pentru ca e logic totul.

| viotedy a răspuns:

Sa citesti decretul dar atent, fara muzica, sau alte preocupari in acelasi timp. apoi incepi cu testele.atentie,incredere in tine si ai permisul in buzunar in curand.succes.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Intră pe următorul link și fă chestionarele: http://chestionare.auto.ro/ - faci click pe C1, C2, C3, etc. ca să accesezi chestionarele auto.

| deeadeea111 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu iei pastile de memorie ele iti pot face mai mult rau
invata cat mai logic

| gmxromania78 a răspuns:

Salut!
Pai, desigur ca iei cartea in mana si inveti totul de acolo, asta-i singura solutie!

| m2704 a răspuns:

Fa cat de multe chestionare.O sa reusesti sa inveti intrebarile pe de rost si o sa le recunosti la examen.

| Florentin98 a răspuns:

Sa inveti mai mult!

| IcemanFRS a răspuns:

Sunt acele pastile MemoPlus parcă.Te ajută să reții ușor

| timy95 a răspuns:

Buna,intra pe www.e-drpciv.ro iti faci un cont dupa ai in stanga mediu de invatare, faci mediu de invatare de 2 ori citesti codul rutier si totul o sa mearga bine, succes! funda :D