| Laurentiu_Irimia_2002 a întrebat:

Ce recomandari de masini spatioase pana in 1500 de euro imi recomandati(nu opel zafira)?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Utilitarele PSA-FIAT, Ducato, Boxer, Jumper Combi L1/H1 mk1;
Jumpy/Expert mk1; Renault Master/Opel Movano și Trafic/Vivaro; Renault Espace/Grand Espace 1997
Peugeot 806, Citroën, Fiat Ulysse, Lancia. Modele japoneze, coreene.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La banii ăștia mai bine mergi cu uber. Ai avantajul că poți să și bei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renault megane

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Probabil un golf 4 break, opel astra break sau logan MCV sunt cele mai bune optiuni pentru tine. probabil gasesti si Passat in bugetul respectiv dar acela are piese mai scumpe si ajungi sa dai inca o data masina in reparatii. Bafta!

| neludana2000 a răspuns:

Foarte simplu...intri pe net scrii ''masini oferte pret 1 500'' deci pui si bugetul tau, si-ti apar zeci sau sute din care poti alege.