| anonimCelebru a întrebat:

Ce recomandati intre player auto Pioneer DEH-2400UB si Kenwood KDC-3054UR? ambele sunt 400 lei, acord FUNDA acum!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ai gasit 2400 UB de la Pioneer la 400 de lei nici nu se mai ia in discutie Kenwood. Nu mai sunt in tema cu perturile dar daca s-a ieftinit pana la 400 de lei clar mergi pe Pioneer!

| anonimCelebru explică (pentru FurtunaDiesel):

Dar de asta ce parere ai? pioneer MVH-1400UB,este fara cd dar de sunet nu ar trebui sa fie mai slab.

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru anonimCelebru):

Pe langa faptul ca este fara CD automat este si mai slab calitativ, si sunetul cum spui tu adica iesirea dar si fara multe alte filtre de sunet si alte chestii!

5 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Eu as pune pioneer DEH-2400UB

| anonimCelebru explică (pentru christianlaroka):

Gata m.am hotarat Pioneer DEH-3400UB cu RGB :X

| baifrate a răspuns:

Pioneer.mi se pare firma mai seriosa in ale electronicii happy