| Vasilicamosbatran a întrebat:

Ce site de piese auto noi recomandati sau ati cumparat de la ei si ati fost multumiti?
Funda

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Epiesa.ro sunt cei mai buni pe domeniu, au si magazine fizice cam in toate judetele de unde poti merge si ridica o comanda sau comanda direct acolo fara costuri suplimentare
eu cumpar de la ei cand am nevoie de ceva ce nu iau de la reprezentanta, adica discuri si placute, amortizoare pun la reprezentanta masinii dar stergatoare, lichid de parbriz, anvelope etc iau de la ei
La epiesa gasesti orice piesa fie originala fie aftermarket, pentru piesele originale te prezinti cu seria de sasiu

| Ikalers12 a răspuns (pentru Simpatic):

Multumesc! Chiar sunt piese bune acolo si la un prety accesibil.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Autodoc și targuldepiese.ro

Răspuns utilizator avertizat
| AdrianSOTL a răspuns:

99vehicles

| Ikalers12 a răspuns:

Recomand site-ul https://dru.ro/ pentru piese auto noi. Am avut experiențe pozitive cu ei, oferind o gamă largă de piese de calitate și servicii prompte. De asemenea, "eMag Auto" este un alt site de încredere unde poți găsi piese auto noi. Asigură-te că verifici recenziile și ratingurile altor clienți pentru a te asigura de calitatea și fiabilitatea serviciilor lor.