| withoutmoney a întrebat:

Cine are motor Yamaha YZF-125? De unde pot cumpara filtru aer sport si bujii sport de calitate superioara?

Răspuns Câştigător
| Trefla a răspuns:

Filtru de aer sport mai cam la toate magazinele de piese auto/moto dar chestia e ca trebuie sa te duci cu filtru sa iei exact aceeasi marime si ca bujie una din iridium dupa porneste imediat si merge mult mai rotund:) vezi pe aici http://atvforum.ro

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai cauta pe motociclism pe forum, sau la reprezentanta Yamaha. Bujii gasesti foarte bune la Bosch si bat cam tot ce merge pentru un YZF-125!