| TataLeu a întrebat:

Cu cat timp inainte de varsta de 18 ani poti incepe scoala de soferi? Si poti da sala si orasu inainte de 18 si cand faci 18 sa te duci sa iei permisul?

Răspuns Câştigător
| alinel0808 a răspuns:

Se da cu 3 luni inainte de a face varsta de 18 ani termini orele de condus iar dupa ce ai implinit 18 ani te duci sa dai sala si traseul!

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Acum cativa ani cand am facut eu scoala o puteai incepe cu 6 luni inainte de 18 ani dar nu puteai da examenu pana nu implineai 18.