| VwBora a întrebat:

Cum măresc puterea la un motor aspirat, fără răspunsuri gen "nu ai cum","nu se poate"

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ii faci resoftare castigi undeva la 7 cp...

| xerxes1 a răspuns:

Vezi ca s-a aprobat programul Rabla.
Dai tigaia ta de 16 ani pe una cu mai multi cai si ceva diferenta.

| jorjan a răspuns (pentru xerxes1):

Stai linistit iti iei una mai noua care e full de electronica si te muti la service-uri pana iti gaseste problema ca na sunt destui samsari care modific km, carpesc senzorii sa mai mearga inca 1000 de km apoi incep sa pice piesa cu piesa am patit si eu si crede-ma ca la un moment dat iti vine sa dai foc la masina de draci laughing

| VwBora explică (pentru xerxes1):

Sugi *** ca mașină e mai deșteaptă ca tine

| xerxes1 a răspuns (pentru VwBora):

" ca mașină e mai deșteaptă"
Poate ai vrut sa scrii masina nu mașină.
O tigaie VW Borâtă 1, 6 aspirata de 16 ani nu se poate tuna din simplul motiv ca tuningul costa mai mult decat tigaia.
Chiar nu intelegi?
Daca ii faci plinul ii dublezi valoarea.
Astept gluma cu clasele trenului.
Este singura pe care o stii.

| VwBora explică (pentru xerxes1):

Tu ai 2 clase ca trenu' şi vorbeşti?

| VwBora explică (pentru VwBora):

Citește în *** mea bine întrebare şi nu te mai băga ca tanga, doar scrie clar în întrebare

Răspuns utilizator avertizat