| anonim_4396 a întrebat:

Cum se conduce un tractor. Urgent!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod legal, pe drumurile publice, se conduce cu permis de conducere de categoria Tr. Se poate conduce si cu categoria B.

| marin81 a răspuns:

SImplu, ca si o masina doar ca merge mai incet/

| cosmii10 a răspuns:

Adica? E asa de greu invarti de volan si bagi in viteza si accelerezi sau http://cumfacsa.ro/......un-tractor

| pauletele a răspuns:

Este foarte usor! il pornesti tinand apasat ambreiajul, dupa ce este pornit il bagi in viteza si dai incet drumu la ambreiaj si el incepe sa mearga, dupa ce a inceput sa mearga poti apasa pe acceleratie ca sa mergi mai repedehappy este foarte simplu!