| Crush247 a întrebat:

Cum se procedeaza cand inchiriezi o masia?
Vreau sa inchiriez una pentru cateva zile si as vrea sa stiu daca trebuie sa o duc inapoi cu plinul facut sau ceva.

Răspuns Câştigător
| KronstadtResurrection a răspuns:

Da, trebuie sa o inapoiezi cu plinul facut. Intotdeauna.

| Crush247 explică (pentru KronstadtResurrection):

Chiar daca nu o iau cu plinul facut?

| KronstadtResurrection a răspuns (pentru Crush247):

Masina o vei lua mereu cu plinul facut. Altfel cine si cum va calcula cati litri de combustibil au fost, sau consumat, sau mai sunt?

Răspuns Apreciat de Editori
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de conditiile de inchiriere. Majoritatea companiilor au politica de full to full dar nu e mereu o regula. Eu am inchiriat masina cu jumatate de rezervor si am dus-o la fel. Uneori poti plati o mica taxa si sa nu te intereseze cum o duci. Tine doar de politica companiei de la care inchiriezi

1 răspuns: