| cascadoryes a întrebat:

Daca cineva face un drift intr-o intersectie sau intr-o curba si este vazut de politie, ce se intampla?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind o manevra ilegala si periculoasa pentru trafic, ti se poate ridica carnetul pe loc!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Posibil sa fie oprit si intrebat de sanatate

| cascadoryes explică (pentru suntserios):

Intrebam pentru ca am vazut multi care fac asta fara nici o jena, fara sa se uite daca e politie sau ceva.

| Roxin a răspuns (pentru cascadoryes):

Daca altii fac, nu inseamna ca si tu trebuie sa faci. Cred ca de asta ai pus intrebarea, sa stii daca ramai fara permis. laughing
Iti recomand sa te uiti ce patesc ''bajetii'' prin Monaco, la expozitiile de masini tunate. happy Gasesti pe YouTube.

| Hammurabi a răspuns:

Poți să faci un drift fără să depășești banda ta de circulație? laughing